Cod Elvon: 41888
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Model | FJ50 |
| Tensiune izolatie: | 8kV |
| Tensiune de lucru: | 1000V |
| Curent nominal la 40°C: | 150A |
| Material contact electric: | Cupru stanat |
| Material izolatie: | PA66 |
| Clasa inflamabilitate conform UL94 | V0 |
| Sectiune rigid: | 16 – 50 |
| Sectiune flexibil: | 25 – 50 |
| Cuplu strangere suruburi conductor: | 6 – 8Nm |
| Filet surub: | M6 |
| Lungime dezizolare conductor: | 24mm |
| Montaj: | sina DIN |
| Culoare: | albastru |
[/default_table]
Clema sir albastra 50mm² 150A FJ50
