
Cod Elvon: 20755
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Putere | 12W |
| Tensiune nominala | 220V-240V |
| Factor de putere | >0,5 |
| Tip LED | SMD |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Raport eficienta flux luminos | ≥ 70Lm/W |
| Indice redare culori | RA>80 |
| Raza detectie senzor | 360° |
| Distanta detectie [mm] | max. 5m (<24 °C) |
| Viteza detectie [m/s] | 0,6~1,5 |
| Inaltime instalare [m] | 2-3m |
| Temporizare | 30sec.±5sec. |
| Lumina ambientale [Lux] | <10Lux |
| Cote gabarit [mm] | 260 × 75 |
[/default_table]
Corp iluminat LED cu senzor IR