
Elvon code: 20704
Technical details:
[default_table]
| Power [W] | 24 |
| Power factor | >0,55 |
| Rated voltage [V] | 220-240 |
| Frequency | 50/60Hz |
| Current | 200mA(24W) |
| Luminous flux efficiency ratio | ≥70Lm/W |
| Color rendering index | RA>80 |
| Color temperature | 6500K |
| Energy consumption class | A+ |
| Protection degree | IP40 |
| Life span | 25.000 hours |
| Material | PMMA |
| Sizes (mm) | 343 × 95 |
[/default_table]
LED ceiling lamp white PMMA IP40 24W Ф343X95