
Cod Elvon: 15022
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Model | EV11 |
| Raza detectie | 180° |
| Distanta detectie | max. 12m (<24°C) |
| Viteza detectare miscare | 0,6 – 1,5m/s |
| Inaltime instalare | 1,8 – 2,5m |
| Temporizare | min. 10sec±3sec, max. 15min±2min |
| Lumina ambientala | |
| Tensiune alimentare | 220~240 V/AC |
| Frecventa | 50Hz |
| Incarcare maxima | 800W (becuri incandescente), 400W (becuri economice) |
| Standarde | EN 55015:2013+A1:2015; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 61547:2009 |
| Culoare | Alb |
[/default_table]
Mini-detector miscare cu infrarosu, 180°