
Cod Elvon: 20703
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Putere [W] | 18 |
| Factor de putere | >0,55 |
| Tensiune nominala [V] | 220-240 |
| Frecventa | 50/60Hz |
| Curent | 160mA |
| Raport eficienta flux luminos | ≥70Lm/W |
| Indice redare culori | RA>80 |
| Temperatura culoare | 6500K |
| Clasa energetica | A+ |
| Grad protectie | IP40 |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Material carcasa | PMMA |
| Dimensiuni (mm) | 260 × 80 |
[/default_table]
Aplica LED PMMA alb IP40 18W Ф260X80
