Cod Elvon: 41887
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Model | FJ35N(L) |
| Tensiune izolatie: | 8kV |
| Tensiune de lucru: | 1000V |
| Curent nominal la 40°C: | 125A |
| Material contact electric: | Cupru stanat |
| Material izolatie: | PA66 |
| Clasa inflamabilitate conform UL94 | V0 |
| Sectiune rigid: | 0,75 – 35 |
| Sectiune flexibil: | 0,75 – 35 |
| Cuplu strangere suruburi conductor: | 3,2 – 3,7Nm |
| Filet surub: | M6 |
| Lungime dezizolare conductor: | 16mm |
| Montaj: | sina DIN |
| Culoare: | albastru |
[/default_table]
Clema sir albastra 35mm² 125A FJ35N(L)
