Cod Elvon: 41890
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Tensiune izolatie: | 8kV |
| Tensiune de lucru: | 1000V |
| Curent nominal la 40°C: | 230A |
| Material contact electric: | Cupru stanat |
| Material izolatie: | PA66 |
| Clasa inflamabilitate conform UL94 | V0 |
| Sectiune rigid: | 25 – 95 |
| Sectiune flexibil: | 35 – 95 |
| Cuplu strangere suruburi conductor: | 15 – 20Nm |
| Filet surub: | M8 |
| Lungime dezizolare conductor: | 33mm |
| Montaj: | sina DIN |
| Culoare: | albastru |
[/default_table]
Clema sir albastra 95mm² 232A FJ95
