
Elvon code: 20755
Technical details:
[default_table]
| Power | 12W |
| Rated voltage | 220V-240V |
| Power factor | >0,5 |
| LED type | SMD |
| Color temperature | 6500K |
| Luminous flux efficiency ratio | ≥ 70Lm/W |
| Color rendering index | RA>80 |
| sensor detection range | 360° |
| Detection distance [mm] | max. 5m (<24 °C) |
| detection speed [m/s] | 0,6~1,5 |
| Installation heigth [m] | 2-3m |
| Timer | 30sec.±5sec. |
| Ambient light [Lux] | <10Lux |
| Sizes [mm] | 260 × 75 |
[/default_table]
LED ceiling lamo with IR sensor
