Cod Elvon: 41881
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Model | FJ1.5N |
| Tensiune izolatie: | 8kV |
| Tensiune de lucru: | 500V |
| Curent nominal la 40°C: | 16A |
| Material contact electric: | Cupru stanat |
| Material izolatie: | PA66 |
| Clasa inflamabilitate conform UL94 | V0 |
| Sectiune rigid: | 0,14 – 1,5 |
| Sectiune flexibil: | 0,14 – 1,5 |
| Cuplu strangere suruburi conductor: | 0,22 – 0,25Nm |
| Filet surub: | M2 |
| Lungime dezizolare conductor: | 7mm |
| Montaj: | sina DIN |
| Culoare: | albastru |
[/default_table]
Clema sir albastra 1,5mm² 17,5A FJ1,5N
