
Cod Elvon: 15015
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Model | EV05C |
| Raza detectie | 360° |
| Distanta detectie | max. 6m (<24°C) |
| Viteza detectare miscare | 0,6 – 1,5m/s |
| Inaltime instalare | 2,2 – 4m |
| Temporizare | min. 10sec±3sec, max. 15min±2min |
| Lumina ambientala | <3-2000LUX |
| Tensiune alimentare | 220~240 V/AC |
| Frecventa | 50Hz |
| Incarcare maxima | 2000W (becuri incandescente), 1000W (becuri economice) |
| Standarde | EN 55015:2013+A1:2015; EN 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013; EN 61547:2009 |
| Culoare | Alb |
[/default_table]
Detector miscare cu infrarosu, slim, 360°
