Cod Elvon: 41882
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Model | FJ3N |
| Tensiune izolatie: | 8kV |
| Tensiune de lucru: | 800V |
| Curent nominal la 40°C: | 32A |
| Material contact electric: | Cupru stanat |
| Material izolatie: | PA66 |
| Clasa inflamabilitate conform UL94 | V0 |
| Sectiune rigid: | 0,2 – 4 |
| Sectiune flexibil: | 0,2 – 2,5 |
| Cuplu strangere suruburi conductor: | 0,6 – 0,8Nm |
| Filet surub: | M3 |
| Lungime dezizolare conductor: | 8mm |
| Montaj: | sina DIN |
| Culoare: | albastru |
[/default_table]
Clema sir albastra 2,5 mm² 32A FJ 3N
