
Cod Elvon: 15016
Caracteristici tehnice:
[default_table]
| Model | EV760 |
| Raza detectie | 180° / 360° |
| Grad detectie | 10%, 50%, 75%, 100% (reglabil) |
| Sistem de frecventa inalta | 5,8GHz radar CW (unda continua), banda de frecventa ISM |
| Consum energie | aprox. 0,9W |
| Incarcare maxima | 600W |
| Distanta detectie | perete: 5-15m, tavan: 2-8m |
| Viteza detectare miscare | 0,6 – 1,5m/s |
| Inaltime instalare | perete – 1,5-3,5m; tavan – 2-8m |
| Temporizare | 5s, 30s, 1min, 5min, 10min, 20min, 30min |
| Perioada in stand-by | 10s, 1min, 5min, 30min, 1h, +∞, 0s (reglabila) |
| Lumina ambientala | 2Lux, 10Lux, 50Lux, 200Lux (reglabila) |
| Nivel de scadere/atenuare a luminii in stand-by | 10%, 20%, 30%, 50% (reglabil) |
| Putere de transmitere/receptie | 0,2mW |
| Tensiune alimentare | 220~240 V/AC |
| Frecventa | 50Hz |
[/default_table]
Detector miscare dimabil, cu microunde, 180°/360°
